logo 200

5a

5

domek   mapa    

dziewczynka

5b

Sw JS Pelaczar 180

Marzec w naszym przedszkolu obfitował w wiele niezwykłych wydarzeń.

Najpierw uczylśmy się opisywać pogodę, badaliśmy jej właściwości, specyfikę, rozpoznawaliśmy kaprysy aury: słoneczny ranek przechodzacy w wietrzne i deszczowe popołudnie.

Czekalismy z utęsknieniem na Wiosnę, która tego roku  nadchodziła powoli - nie pomagały ani codzienne wyśpiewywane piosenki, ani spacery w poszukiwaniu pierwszych jej oznak, ani nawet prace plastyczne, pełne wiosennych akcentów.

Świetowaliśmy uroczyscie Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzny, urodziny naszych Przedszkolaków, ale także powoli wchodzilismy w okres Wielkiego Postu poprzez posypanie głowy popiołem w Środę Popielcową, czy też naukę wielkopostnych pieśni.

Rozpoczelismy przygodę z Kalendarzem edukacyjnym, który służy do nauki nazw oraz kolejności nastepowania pór roku, miesięcy i dni tygodnia - nie ma dziecka, które nie chciałoby zostać Strażnikiem Czasu.

Pod koniec marca, kiedy powoli przyroda budziła się do życia, rozpoczęlismy przygodę z wiejskim gospodarstwem i jego mieszkańcami. 

Fotorelacja.

Dane kontaktowe

dane kontaktowe blok
Przedszkole Niepubliczne
" Małe Betlejem" Stowarzyszenia Rodzin Katolickich
Archidiecezji Przemyskiej
37-700 Przemyśl
ul. gen. Wł. Sikorskiego 9 A
tel. 16 679 90 65
       667 657 364

Statystyka

Odsłon artykułów:
1274218