Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z wychowawcami grup w celu przekazania wyników obserwacji pedagogicznej dziecka w następującym terminie:
1) Grupa Starsza - środa tj. 07 listopada 2018 r. w godz. 14.30-16:00.
2) Grupa Młodsza - czwartek tj. 08 listopada 2018 r. w godz. 14.30-16:00.

Prosimy o obecność.

Październik okazał sie miesiącem pełnym wydarzeń. Najpierw poznawalismy owoce i warzywa, które Złota Pani Jesień przyniosła nam w koszu. Przygotowywalismy sałatki owocowe i warzywne - nasze Mamy nie mogły uwierzyć, że mają takie zdolne dzieci.

Czytaj więcej...

W piątkowy ranek, zaraz po śniadaniu, wszystkie przedszkolaki razem ze swoimi Paniami udały się do parafialnego kościoła, aby tam wspólnie odmówić różaniec św. Dzieci chętnie wypowiadały intencje, w których chciały sie pomodlić - za mamę, tatę, babcię, za panie, za brata/siostrę. Ks. Tomasz opowiedział nam historię objawień Fatimskich i przybliżył nam postać Naszego Świetego - Jana Pawła II, dla Którego Matka Boża byłą Najważniejszą Powierniczką. Odmówiliśmy pięknie dziesiątek różańca św. i zaspiewaliśmy naszej Mateczce wspólnie pieśń.

Jestem Polakiem,
Jestem przedszkolakiem !

Szanowni Państwo

gorąco i serdecznie zapraszamy na uroczystość pasowania na przedszkolaka i starszaka, która odbędzie się dnia 25 października (czwartek),
o godz. 15:30, w auli Zespołu Szkół Salezjańskich w Przemyślu, przy ul. Św. Jana Nepomucena 3. W czasie spotkanie dzieci zaprezentują występ artystyczny z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości: „Jestem Polakiem, jestem Przedszkolakiem”.

Na koniec odbędzie się rozstrzygnięcie naszego przedszkolnego konkursu;
„Moja Ojczyzna, Mój Dom”.

Zapraszamy!