logo 200

5a

5

domek   mapa    

dziewczynka

5b

Sw JS Pelaczar 180

Październik okazał sie miesiącem pełnym wydarzeń. Najpierw poznawalismy owoce i warzywa, które Złota Pani Jesień przyniosła nam w koszu. Przygotowywalismy sałatki owocowe i warzywne - nasze Mamy nie mogły uwierzyć, że mają takie zdolne dzieci.

 Zachęceni ciepłem i pieknym słońcem spacerowaliśmy po ogródkach działkowych i okolicznych ścieżkach przyrody, z żalem patrząc jak powoli cały świat uklada sie do zimowego snu. Gościliśmy także, za sprawą teatrzyku Bazyl Art, w Leśniczówce, gdzie chytry lis próbował oszukiwać i okradać zwierzątka z zimowych zapasów. 

Sporą dawkę ruchu zapewniał nam Pan Piotr, który nieustannie dba o rozwój naszej formy - skaczemy, wariujemy, tańczymy z piłką czy próbujemy sil na równoważni. Każdy wtorek wprawia nas w świetny humor - pełni sił i wigoru walczymy z chorobami i złym humorem. 

25 października 2018 roku obchodziliśmy najważniejsze święto - zostaliśmy Przedszkolakami i Starszakami. Wydarzenie to połączone było z przedstawieniem z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości - wdzięczni Polsce, Rodakom, którzy dzielnie walczyli o naszą wolność, Przedszkolaki pięknie śpiewały, recytowały i przypominały o ważnych dla nas symbolach.

Drugi miesiąc upłynął nam bardzo szybko, a nasze przedszkole stało sie, jak śpiewamy w jednej z ulubionych piosenek - drugim domem. Tu czujemy się szczęśliwi, bezpieczni. Tutaj lubimy spędzać czas. Zobaczcie zresztą Państwo sami.

Fotorelacja

Dane kontaktowe

dane kontaktowe blok
Przedszkole Niepubliczne
" Małe Betlejem" Stowarzyszenia Rodzin Katolickich
Archidiecezji Przemyskiej
37-700 Przemyśl
ul. gen. Wł. Sikorskiego 9 A
tel. 16 679 90 65
       667 657 364

Statystyka

Odsłon artykułów:
820423