logo 200

5a

5

domek   mapa    

dziewczynka

5b

Sw JS Pelaczar 180

Kiedy wszyscy dookoła świętowali imieniny Andrzeja, nasze przedszkole wydało wielki bal na cześć naszych Patronów. Każdy przedszkolak miał za zadanie wymyśleć wraz z Rodzicami strój/atrybut reperezentujący swojego świętego imiennika. Dzieci bardzo odpowiedzialnie i poważnie podeszły do realizacji tematu i oto w czwartkowe przedpołudnie w sali Maluszków pojawili się niezwykli goście. 

Zawitali do nas królowie - Cyprian, Oskar, Kamil, był św. Kajetan, św. Michał Archanioł, św. Jakub, św. Maciej, św. Antoni Padewski - chyba najwiekszy Przyjaciel Przedszkola/ciągle nam coś ginie i nagle odnajduje się/.

Zjawiły się też piękne Aniołki- Madzia, Ola, Kamilka, Antosia -  cudownie uśmiechnięte i radosne, ale była także św. Małgorzata, bł. Milenka, św. Gabriela. Towarzystwo świetych wspaniale bawiło się ze sobą zarówno  przy dźwiekach Arki Noego - i tu nie moglo zabraknąć utworu pt." Taki duzym taki mały", jak i Małego TGD, czy odziennie wyśpiewywanych piosenkach. 

Nasz wspólnie spędzony czas, pełen radości, uśmiechu i beztroskich tanców jest zapowiedzią prawdziwego Balu Wszystkich Świetych, którego sobie i Wam wszystkim życzymy.

Fotorelacja.

Dane kontaktowe

dane kontaktowe blok
Przedszkole Niepubliczne
" Małe Betlejem" Stowarzyszenia Rodzin Katolickich
Archidiecezji Przemyskiej
37-700 Przemyśl
ul. gen. Wł. Sikorskiego 9 A
tel. 16 679 90 65
       667 657 364

Statystyka

Odsłon artykułów:
623425