15 czerwca 2019 roku przy parafii św. Józefa w Przemyślu, u Salezjan, miał miejsce piknik rodzinny - Augustiada.

W programie wydarzenia znalazły się między innymi turniej piłki nożnej, wielobój umysłowy, wielobój sprawnościowy, skałka wspinaczkowa i tyrolka, dmuchane zamki, pokazy służb mundurowych, turniej szachowy, pokaz gadów. Odbyły się również niezwykłe występy zespołu New Day, Antoniego Gryniewicza i Orkiestry Augustino.

Nasze przedszkolaki dołożyły swoja cegiełkę w tym niezwykłym dziele poprzez udział w części artystycznej realizowanej przez dzieci. Obok przedszkola " Mały Nazaret" oraz uczniów klasy I SP z Zespołu Szkół Salezjańskich w Przemyślu, nasze Starszaki zachwyciły zebraną publiczność pięknymi tańcami, jak i śpiewem. Gorące brawa i szczera owacja zebranej publiczności były najpiękniejszą nagrodą dla naszych cudownych Artystów.