16 czerwca 2019 r. w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego odbyła się uroczysta msza św. w intencji dzieci z przedszkola "Małe Betlejem". Rodzice wraz z dziećmi oraz pracownicy przedszkolni dziękowali za cały rok pracy oraz prosili o błogosławieństwo boże na czas wakacji. Dzieci włączyły się w uświetnienie eucharystii poprzez piękny śpiew oraz złożenie darów ofiarnych.

Szczególnym darem były czerwone serca niesione przez tatusia Cypriana - Pana Piotra, na których wypisane były poszczególne dzieci wraz ze swoimi Rodzicami i rodzeństwem. Szczere i gorące podziękowania kierujemy w stronę Pani Ani Dryniak, która wspomogła nas zarówno śpiewem, jak i grą na gitarą oraz Panu Henrykowi Dryniak i Tomaszowi Rodzeń, którzy posługiwali jako lektorzy.

Kochane Dzieci!

Drodzy Rodzice!

Serdecznie dziękujemy za cały rok pracy i życzymy błogosławionego czasu wypoczynku.